Články
  METODA ONE BRAIN
  VZTAHOVÉ KONSTELACE
  ... Více Články
  Kontaktujte nás
  Marcela Hrnčířová
  Litoměřická 17, Žitenice (Litoměřice)

  Tel.: +420 774 933 950   
  E-mail: marcela@kineziologie-marcela.cz


Katalogy a vyhledavače


Home One brain Konstelace Z poradny Jsou naše služby pro Vás? Kontakt
Články
METODA ONE BRAIN

Tato metoda znamená jednotný mozek, tedy spolupráci pravé a levé hemisféry. Nesprávná komunikace mezi hemisférami je vyvolána prožitým traumatem s negativní emocí nebo nepříjemným zážitkem.
Bez našeho vědomého přičinění opakujeme stále stejné destruktivní a nevhodné reakce.
Metodou One Brain je možno si pomoci při řešení fyzického nebo psychického problému, který vznikl v minulosti na základě negativního zážitku. V průběhu terapie vyhledáváme za plného vědomí tyto negativní vzorce, hledáme události, které je způsobily a v současnosti uskutečňujeme nové – pozitivní volby.
Tím nastavujeme nové vzorce chování v daných situacích v budoucnosti....
Více se dočtete ............... ZDE

Verzi článku pro tisk si můžete stáhnout zde článek

VZTAHOVÉ KONSTELACE – RODINNÉ KONSTELACE

Celý náš život je o vztazích a energiích. Aby vztahy fungovaly, je potřeba partnera pochopit, přijmout a chtít s ním spolupracovat, nikoli bojovat. K tomu je potřeba nadhled, odstup a to nám umožní
„postavení si konstelace“.

Rodinné konstelace jsou základem pro pochopení sama sebe. Vycházíme z generační linie našich předků – rodičů, jejich rodičů a jejich rodičů atd. Když přijmeme, že naše chování je převzetí systémů našich předků, pochopíme, proč se tak chovají, poznáme a přijmeme jejich důvody, potom jsme schopni odpustit a s láskou přijmout i domnělé chyby, nespravedlnosti a ublížení.

Toto pochopení je důležité pro možnou změnu našeho chování a pro naši budoucnost. Je potřeba milovat, nikoli bojovat. Láska je tvoření, boj ničení.

Vztahové konstelace – zde je možné si postavit obraz s kýmkoli i čímkoli v našem životě, čemu nerozumíme, nebo co nás trápí.....
Více se dočtete ............... ZDE

Verzi článku pro tisk si můžete stáhnout zde článek konstelace

Copyright (c) 2010 Karolina Kekrtová - Realizace: Kineziologie kekrt.sandonoriko@seznam.cz